Partneři 2017

Poděkování partnerům letošního ročníku...

APOTEX

Apotex dětem

Jsme nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti, která dodává do lékáren vysoce kvalitní přípravky nejenom pro dospělé, ale také široké portfolio léků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků určených speciálně pro děti. 

 

APOTEX v České republice

APOTEX ČR byl založen v roce 1992 a je nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti. Dnes je desátou největší společností na českém generickém trhu (prosinec 2015). Nabízí okolo 60 registrovaných generických přípravků v přibližně 170 variantách balení. Zaměřuje se zejména na oblast všeobecné medicíny, kardiologie, revmatologie, psychiatrie, neurologie, urologie, onkologie, oftalmologie, alergologie a nově i pediatrie.

Od roku 2008 nabízí APOTEX ČR  řadu prémiových doplňků stravy. Orientuje se především na probiotika a na čistý krystalický lyofilizovaný kolagen typu I (doplňky stravy značky Colafit). Od roku 2015 spolupracuje APOTEX ČR s německou farmaceutickou společností Krewel Meuselbach, jejíž tradiční přípravky rozšířily portfolio APOTEXu v České republice. Od roku 2016 se APOTEX ČR stal distributorem portfolia doplňků stravy obsahujících betaglukany.

Široké spektrum přípravků navíc doplňují zdravotnické prostředky, zejména unikátní gel na krytí a hojení ran HemaGel.

Dělá nám radost, když Vám můžeme ulevit od starostí a pomoci s tím nejcennějším - zdravím Vašich nejmenších. Pro zdraví dětí proto přinášíme celou řadu volně prodejných léků, doplňky stravy s obsahem probiotik (Apo-Laktík for Kids a Apo-Laktík for Baby), betaglukanů (Glukánek a Betaglukan Junior) a kolagenu (Colafit Junior). V lékárnách také získáte zdravotnické prostředky řady HemaGel na ošetření drobných ran a přípravky s rostlinnými extrakty při rýmě a nachlazení Aspecton.

Inspirujte se vyberte si vhodnou variantu pro Vaše děti 

Více informací o přípravcích společnosti APOTEX ČR naleznete na internetových stránkách www.pripravky-apotex.cz.

O nás

Jsme nezisková organizace podporující bezpečný pohyb s kočárkem po městě. Naší primární zájmovou skupinou jsou rodiče s dětmi do 10 let věku.

Kontaktní informace

S KOČÁRKEM PRAHOU.org, z.ú., Křenova 3, 162 00 Praha 6

telefon : +420-736-627-001
email   : info@skocarkemprahou.cz
facebook  : @skocarkemprahou  
twitter  : @skpcz