Partneři 2017

Poděkování partnerům letošního ročníku...

Minimax

Pestrobarevný svět plný kvalitních pohádek vybíraných speciálně pro dětské publikum, to je Minimax. Tato televizní stanice nabízí báječnou zábavu pro všechny děti předškolního věku a žáky základních škol.

V čem tkví tajemství jejího trvalého úspěchu? Stojí za ním programová skladba uzpůsobená lokálním potřebám s důrazem kladeným na nezávadný obsah, který je prostý násilí, ale přesto bohatý na zážitky a zábavu pro děti. Stanice Minimax vysílá  v rámci své nabídky animované seriály, kreslené filmy a zábavné vzdělávací programy plné postaviček, které děti zbožňují. V rámci zábavy pro celou rodinu pořádá Minimax mnoho soutěží a událostí, které mohou zájemci sledovat na jeho internetových stránkách a facebookové stránce, která se může pochlubit 50 tisíci fanoušků. Televizní stanice Minimax vysílá nonstop a poskytuje tak dětem nikdy nekončící bezpečnou zábavu.

 

O nás

Jsme nezisková organizace podporující bezpečný pohyb s kočárkem po městě. Naší primární zájmovou skupinou jsou rodiče s dětmi do 10 let věku.

Kontaktní informace

S KOČÁRKEM PRAHOU.org, z.ú., Křenova 3, 162 00 Praha 6

telefon : +420-736-627-001
email   : info@skocarkemprahou.cz
facebook  : @skocarkemprahou  
twitter  : @skpcz