Partneři 2017

Poděkování partnerům letošního ročníku...

Vorwerk

Thermomix®, to je vaření na dotek vlastního prstu. Digitální revoluce i ve vaší kuchyni.

Pusťte do své kuchyně digitální revoluci. Thermomix® zastane práci až dvanácti samostatných přístrojů. 

Zvládne umixovat smoothie, krémové polévky, saláty, hlavní jídla s masem i bez, pokrmy v páře, všechny druhy těst a všech omáček i moučníků. V jeden okamžik a najednou. Bez hromady špinavých hrnců a talířů.

V klidu domova si také připravíte pečivo, jogurty, dětské přesnídávky, marmelády, majonézu i bujón. Tím nejen značně ušetříte čas strávený v obchodě, ale také budete mít přehled o kvalitě použitých surovin.

Recepty pro Thermomix® jsou vyvinuty tak, aby si vybral opravdu každý. A tak na platformě Cookidoo® najdete více jak 1 500 receptů pro vegani, vegerariány, vyznavače palea i RAW stravování, ale i ti, kdo jsou nuceni dodržovat různá dietní omezení (kolekce receptů bez lepku, cukru nebo se sníženým obsahem tuku).

Jednoduše si zde vytvoříte také týdenní plán večeří, ze kterého se automaticky vygeneruje nákupní seznam. Ten můžete dokonce poslat e-mailem partnerovi.

Revoluční novinka Cook-Key® pak všechny recepty přenese na dotykovou obrazovku Thermomixu®. Funkce Průvodce vařením pak za vás ohlídá čas, míchání, teplotu i kvalitní výsledek stejně, jako by s vámi vařila babička. 

O nás

Jsme nezisková organizace podporující bezpečný pohyb s kočárkem po městě. Naší primární zájmovou skupinou jsou rodiče s dětmi do 10 let věku.

Kontaktní informace

S KOČÁRKEM PRAHOU.org, z.ú., Křenova 3, 162 00 Praha 6

telefon : +420-736-627-001
email   : info@skocarkemprahou.cz
facebook  : @skocarkemprahou  
twitter  : @skpcz